Понад 4 мільйони спрямували на оснащення медицини району

Середа, 26 липня 2017 10:55

За півроку з районного бюджету на осучаснення та забезпечення Центральної районної лікарні та районної лікарні села Мошни необхідним медичним обладнанням з районного бюджету додатково спрямували понад 4 мільйона гривень.

Минулого тижня за участі керівників району  – голови адміністрації Анатолія Яріша та заступника голови районної ради Сергія Степанюка, медики підвели підсумки роботи галузі за перше півріччя.

На ці кошти було придбано відеофіброгастроскопічну стійку та проведено  реконструкцію дизельного генератора  у ЦРЛ, а також флюорограф з цифровою обробкою зображення у районну лікарню с. Мошни.

Ще майже півмільйона гривень лікувальні установи отримали субвенцій від сільських рад, зокрема, Мошен, Будища, Свидівка, Геронимівки, Думанець, Чорннявки, Руської Поляни, Червоної Слободи, Лесьок, Худяків, та стільки ж завдяки сприянню депутатів різних рівнів.  

-         За підсумками  роботи центральних районних лікарень області Черкаська ЦРЛ займає І рейтингове місце, - повідомив головний лікар Черкаської ЦРЛ. – Це результат спільної праці працівників медичної галузі району та підтримки з боку районної влади та органів місцевого самоврядування.  

76,3 тисячі гривень позабюджетних коштів залучили в районній лікарні с. Мошни. За інформацією головного лікаря Любов Іващук, ці кошти були спрямовані на матеріально-технічне обладнання закладу, як-от, ремонт каналізаційної системи, проведення енергоощадних заходів – заміна вікон та дверей та ін. Найбільшою проблемою, як зауважують медики, залишається забезпеченість кадрами. Особливо в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини та вузькопрофільних фахівців.

-         Нам випало працювати у непростий період трансформації у всіх сферах життя, в тому числі і медицині.  Зокрема, мова про госпітальні округи. І щоб посісти там достойне місце, ми повинні постійно займатися особистим розвитком. Завдяки цьому районні лікарні, сільські медзаклади  зможуть показати високий професійний рівень. Так ми зможемо претендувати на краще, з того що нам будуть пропонувати. – підсумував Анатолій Яріш.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30