Додаткові 3 мільйона гривень отримає із Державного дорожнього фонду на ремонт доріг загального користування місцевого значення Черкаський район. Виділення коштів минулої середи погодив бюджетний комітет Верховної Ради України. Відтак на ремонт доріг Черкаського району в межах 198-го округу виділено загалом понад 16 млн грн.

Які дороги будуть відремонтовані, ми запитали у головного лобіста їх виділення, народного депутата України Сергія Рудика:

–                Хотів би звернути увагу на дві речі: головним розпорядником коштів, що надходять із дорожнього фонду на ремонт доріг місцевого значення, є Черкаська ОДА, бюджетний комітет лише погоджує перелік. Минулого року з керівництвом ОДА у нас було порозуміння. Завдяки цьому виконали значні обсяги робіт на окремих ділянках доріг із Хацьок до Хуторів через Степанки; з Худяків у напрямку с. Рацеве через Сагунівку; з Думанців до Михайлівки Кам'янського району, відремонтовано ділянки дороги державного значення /Н-16/ Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань до села Білозір'я; дороги від Степанок до Чорнявки через Вергуни. Зі зміною керівника ОДА сталася дивна метаморфоза. Фінансування із дорожнього фонду, який було створено за мого із колегами наполягання, збільшилося, а от обсяг та фінансування робіт у межах мого виборчого округу – навпаки зменшилося. У кінці минулого року я звернувся в ОДА з проханням включити до переліку значно більше доріг.  Серед них, зокрема, були дороги Хацьки – Степанки – Хутори – /Н-16/ (від /Н-16/ до Хацьок), /Р-10/  –  Вергуни, /Р-10/  –  Нечаївка та інші. Але нічого, руки опускати не будемо.  

Тож, цього року продовжиться ремонт дороги /Р-10/ – Думанці – Куликівка – Жаботин – Михайлівка, /Р-10/ – Худяки – Сагунівка – Боровиця – Рацеве – /Р-10/, Геронимівка – Руська Поляна – Дубіївка, Степанки – Вергуни – Чорнявка – /Р-10/ (окремими ділянками). Окрім цього, вдалося «вибити» фінансування хоча б на дрібний поточний ремонт на дорогах /Н-16/ – Хацьки – Степанки – Хутори та /Н-16/ – Білозір'я – /Н-16/.

У межах населених пунктів будуть відремонтовані вулиці комунального значення: вул. Миру в Чорнявці, вул. Вишнева та Першотравнева у Хуторах, вул. Василини, Садова, Л. Українки, Шевченка та Гуріненка у Леськах, а також вул. Гагаріна у Білозір'ї.

–                Що робити далі? Не повторювати помилок Сміли, де гроші на ремонт вулиці Соборної виділили ще в березні, а проектно-кошторисної документації немає і досі?! Тож наступне завдання там, де ще цього не відбулося, - проведення тендерних процедур,  надійний підрядник і сам ремонт!!! І, звичайно ж, контроль, контроль і ще раз контроль! Звертаюся до активних громадян із проханням: контролюйте процес ремонтних робіт на всіх його етапах, аби потім не було «мучітєльно і больно» за неякісні роботи! – підсумував Сергій Рудик.

Опубліковано в Політика

Календар

« Травень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31