Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області планово перевірили сільський бюджет Червоної Слободи та окремі питання фінансово-господарської діяльності сільської ради за період з 1 червня 2015 року по 31 січня 2018. Про це повідомляють на офіційному веб-сайті Державної аудиторської служби України.

«Зайві» 130 тис. грн включено до актів виконаних робіт за укладеними договорами між сільською радою та комунальними підприємствами Червонослобідської сільської ради. Первинні документи, що підтверджують факти здійснення господарчих операцій, відсутні.

Між тим, працівникам сільської ради зайво виплатили заробітну плату (посадового окладу, премії, індексації, матеріальної допомоги на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових питань, відпускних, надбавки за високі досягнення), сплату єдиного соціального внеску на загальну суму 125,2 тис. грн.

Серед інших порушень – нестача товарно-матеріальних цінностей, завищення вартості виконаних будівельних робіт, зайве нарахування та виплату заробітної плати сумісникам за час перебування їх на лікарняному за основним місцем роботи.

Також встановили, що кошти на оплату 40% вартості харчування дітей у дитячих навчальних закладах (їх сплачували батьки), не були повністю спрямовані на відшкодування бюджетних коштів при покупці продуктів харчування. Сума цих коштів – 80,3 тис. грн.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам сільська рада вже відшкодувала 312,6 тис. грн.

Опубліковано в Надзвичайні події

7 липня в Байбузах прощатимуться з старшим сержантом Черкаського автомобільного батальйону Олександром Пащенком, який загинув під час виконання службових обов’язків .

День прощальної церемонії із загиблим в Черкаському районі оголосили Днем жалоби. Як знак скорботи на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій буде  приспущено Державний Прапор України.

Окрім того,  культурно-мистецькі, спортивні та інші  масові розважальні заходи, заплановані в районі  на 7 липня 2018 року, будуть перенесені на інший день. Зокрема, святкування «Івана Купала», яке  планували провести в с. Геронимівка для жителів  району, за словами сільського голови Василя Харченка перенесли на неділю 8 липня.

 

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Липень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31