«Івлія» серед переможців «Art Dance – 2017»

Вівторок, 31 січня 2017 12:10

Танцювальний колектив із Чорнявки «Івлія» Черкаського районного БДЮТ став одним із переможців ІV туру ІІІ-го Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «ArtDance– 2017», що відбувся 28 січня в Києві в Центрі Культури та Мистецтв Національного Авіаційного університету.

За перемогу змагалися танцювальні колективи з Київської, Чернігівської, Черкаської та Кіровоградської областей і м. Мінськ (Білорусь).

Нас – вісьмох наймолодших і вісьмох найстарших івлівчан, і мене, керівника гуртка, – нагороджували зіркові судді Влад Яма й Андрій Дикий. Нам вручили кубок та дипломи за ІІ місце в номінації «Сучасний танець», вікова категорія «Miкс».

Композиція, з якою «Івлія» виборола перемогу, називається «Нашим героям» і присвячена нашим славним співвітчизникам, що віддали свої життя за щасливе майбутнє України. З цим танцем «Івлія» минулого року часто виступала на сцені Черкаської філармонії та на святкових концертах у різних навчальних закладах м. Черкаси. А ще композиція «Нашим героям» принесла івлівчанам «Приз глядацьких симпатій» на Всеукраїнському конкурсі «Козацький шлях» в м. Черкаси (2015 р.).

Наша перемога, я вважаю, – яскравий приклад того, яких висот можна досягти, якщо наполегливо займатися улюбленою справою, вірити в себе і мати гарну підтримку! А вона у нас булла неабияка: директор Чорнявського НВК Селецька Ганна Іванівна, яка завжди переймається проблемами нашого танцювального гуртка, СТОВ «Нива» в особі очільника Вороного Петра Григоровича, який надав нам безкоштовний автобус для поїздки в Київ, а також неодноразово допомогав у придбанні новеньких сценічних костюмів. Цьогоріч новими костюмами юних івлівчан порадувала також і сільська рада та її голова Супрун Василь Михайлович.

Від себе особисто вдячна батька, бабусям і дідусям за розуміння, підтримку і натхнення.

Олена КАМІНСЬКА, керівник танцювального гуртка «Івлія» БДЮТ 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31