«Легенди сторожової застави» та «Веселкове щастя» серед кращих туристичних об’єктів області

Понеділок, 16 січня 2017 12:52

Етнографічно-туристичні проекти патріотичного спрямування, що реалізуються в Чубівці та Леськах, у числі головних туристичних об’єктів області, а також туристичних маршрутів регіону, відібраних до рекламно-презентаційного буклету «Черкащина туристична. 5 сезонів».

– Оновлений туристичний буклет розповсюджуватиметься на першому етапі серед представників обласного туристичного бізнесу, турфірм, операторів та громадськості, – говорить заступник очільника області Ярослав Березань. – На другому – серед представників міжрегіональних асоціацій та буде презентований на національних і міжнародних виставкових заходах та фестивалях. Загалом цьогоріч для розвитку туризму на Черкащині заплановано проведення низки заходів, зокрема: ІІ Туристичного форуму, виставок, фестивалів. Відзначу, для розвитку фестивального руху облдержадміністрація торік придбала комплекс сценічного обладнання.

Нагадаємо, проект «Веселкове щастя» стартував у Леськах у 2014 році у рамках польсько-українського проекту «Розвиток сільського мікропідприємництва в Україні».

-         Це така собі соціальні ініціатива, спрямована на активізацію громади та створення іміджу села, - каже керівник проекту Олена Волошенко, доцент КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Відродженням та популяризацією козацтва, спортивним і духовним вихованням молоді в кращих українських традиціях займається Олександр Проценко, сільський депутат із Чубівки. В основі його проекту «Легенди сторожової застави»  теза, що «село – це душа України. А відродити його можна лише відродивши український козацький дух і передавши його нашим дітям і молоді». Аби не лише познайомитися, а й стати учасниками цих проектів, їх керівники запрошують охочих відвідати Леськи та Чубівку.  

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31