Добре слово про добрі справи

Середа, 16 листопада 2016 14:59

Чимало у Степанках небайдужих підприємців, громадських діячів, котрі не залишаються осторонь проблем громади: допомагають добрим словом і хорошим ділом.  Та є серед них і ті, благодійність яких є постійною.

            На щастя, такі постійні спонсори є і у Степанківського будинку культури та сільської книгозбірні. Це – сільське товариство «Степанки», яке очолює активний і щирий  директор Олександр Тарасенко. Вже 15 років поспіль товариство постійно допомагає будинку культури, розуміючи, що без підтримки сьогодні неможливо покращити стан культурної галузі, стимулювати її розвиток.

            Жодне свято не проходить без допомоги товариства: це грошові премії, подарунки ювілярам, матеріальна допомога учасникам АТО, солодощі дітям. Завдяки Олександру Федоровичу покращено матеріально-технічне оснащення будинку культури: придбано шість столів, електрогітару для учасників гурту «Time», електрочайник. Забезпечили паливом для поїздки  учасників художньої самодіяльності будинку культури  в м. Корсунь-Шевченківський на  міжобласний  мистецько-екологічний фестиваль  «Мости над Россю».

            СТОВ «Степанки» завжди з розумінням ставиться до потреб сільської бібліотеки.  Зараз у нашій книжковій скарбниці затишно і комфортно. Читачі безмежно вдячні Олександру Федоровичу за подаровані  нові книги, стелажі для дитячого книжкового фонду, чотири аудиторні столи, меблі для копіювально-розмножувальної техніки.

            Напередодні Дня працівників сільського господарства хочемо побажати сільському товариству процвітання, щедрих врожаїв, нехай рясно родять ниви. Від імені працівників будинку культури велика вдячність вам, сільські трударі, за вашу невтомну, наполегливу і сумлінну працю, щедрість душі й теплоту сердець!

 Альона Недуха,

завідувач сільської бібліотеки

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31