Ми протанцювали майже чверть століття!

Понеділок, 14 листопада 2016 15:52

Наближається ювілей зразкового танцювального ансамблю «Барви» Черкаського районного БДЮТ (с. Худяки).

З погляду вічності – це мить, у людському житті –це чудовий молодий вік, для творчого колективу – це час і підбити підсумки, і будувати сміливі плани на майбутнє. За плечима – багаторічні тренування, безліч концертів, прихильність глядачів, визнання фахівців. Кожен рік ансамблю ознаменований значними досягненнями: перемоги на районних та обласних конкурсах і фестивалях, за останні три роки – два перших і третє на всеукраїнських.

Я пишаюся своїми вихованцями! Кожен випуск – це десять років нашої спільної любові до хореографії й наполегливої праці. За цей час ми стаємо справжньою творчою сім’єю! І вже випускники приводять до ансамблю своїх дітей… А я щаслива тим, що спогади про «Барви» залишаться в пам’яті моїх учнів на все життя. А їх багато! Щороку – близько сотні. Я завжди безмежно вдячна їм за їхній труд та відданість, вклад у розвиток нашого колективу, батькам – за їхніх дітей, підтримку та розуміння.

Щиро вдячна людям, небайдужим до мистецтва та дитячої творчості. Протягом усіх років нам допомагали: сільська рада (сільські голови В. І. Кожем’яка, М. І. Євтушенко, Н. В. Валашенко, Р. П. Василина), колгосп «Маяк» (голови І. І. Квітка, В. В. Коваленко, М. В. Поліщук, Д. В. Кожем’якін), місцеві організації, приватні підприємці та умільці. Наш головний спонсор, ТОВ «Маяк-Худяки» (генеральні  директори О. В. Поляков, В. Г. Яковчук, виконавчий директор О. В Шварцман), забезпечує колектив транспортом для поїздок, профінансував участь у Всеукраїнському конкурсі в Києві. Завдяки сільській раді, ТОВ «Маяк-Худяки», ТОВ «УкрДрев» (директор В. К. Ткаченко), батькам та небайдужим односельцям ми маємо сучасний танцювальний клас, який довго був нашою мрією.

Наша костюмерна, створена колгоспом, постійно поповнювалася завдяки батькам танцюристів. Минулого року за сприяння нинішнього сільського голови, Василини Романа та депутатів сільської ради, було придбане танцювальне взуття, а також дороговартісні українські костюми. Сценічні вінки були виготовлені цьогоріч за кошти, надані приватними підприємцями Соболь Л. І., Гайдамакою Н. В., Філіповим М. М., Серебрянцевим В. В., Чернишем О. І. та за особистої підтримки депутата районної ради Кужим Ніни. А найновіший подарунок «Барвам» від сільської ради – це ноутбук для сучасного технічного забезпечення роботи ансамблю.

А ми завжди говоримо: «Відтанцюємо!» І чекаємо наших друзів, випускників, шанувальників танцювального мистецтва навесні на ювілейному концерті!

 Інга ВЕЛИЧКО, керівник зразкового танцювального ансамблю «Барви» Черкаського районного БДЮТ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30