Національно-патріотичне виховання школярів – одна з місій сучасних бібліотек

Понеділок, 14 листопада 2016 10:59

Семінар-практикум шкільних бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів Черкаського району відбувся в юнацькій бібліотеці минулого тижня.

Завідувач відділу аналітико-методичної роботи та автоматизації Надія Філахтова ознайомила слухачів із основними тенденціями національно-патріотичного виховання учнівської молоді в умовах сьогодення засобами бібліотечної роботи.

З літературними новинками, що висвітлюють події Революції Гідності й АТО, учасники семінару ознайомилися під час інформаційного огляду літератури «Сучасна героїка подвигу», який провела провідний бібліотекар відділу абонемента Клавдія Петренко.

В рамках семінару відбулися творчі зустрічі з черкаськими письменниками Валентиною Коваленко та Валерієм Макеєвим. Письменниця, літературознавець, кандидат педагогічних наук Валентина Коваленко презентувала друге видання авторського посібника для 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів «Роду криниця віща». На презентацію також завітали видавець Юлія Чабаненко, у видавництві якої побачила світ книга та виконавчий директор ГО «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро»» Сергій Телегін. Саме за сприяння цієї громадської організації і вийшло друге видання посібника, яке автор подарувала всім шкільним бібліотекам району.

Свої книги «100 днів полону, або позивний «911»» та «Призраки Президента» слухачам семінару презентував письменник, правозахисник, волонтер Валерій Макеєв.

Присутні також мали можливість ознайомитися з оглядом літератури «Книги для навчання та корисного дозвілля», що надійшла до бібліотеки протягом 2015-2016 років.

– Шкільні бібліотекарі району щиро вдячні колективу юнацької бібліотеки за корисний семінар. Ми не тільки поглиблювали свої знання в галузі бібліотекознавства, а й особисто познайомилися з видатними людьми Черкащини, – каже бібліотекар Білозірської ЗОШ І-ІІІ ст. Крупенко Наталія. – Зустріч з письменниками була такою щирою, позитивною, душевною, що у всіх нас (27 осіб) одразу виникло бажання влаштувати такі зустрічі письменників із нашими шкільними читачами. Велике спасибі всім учасникам семінару та методисту відділу освіти ЧРДА Сімончук Тетяні за змістовний захід.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30