Працівників соціальної сфери району привітали з професійним святом (фото)

Четвер, 03 листопада 2016 14:30

Працівників соціальної сфери Черкаського району напередодні професійного свята привітали та подякували за їхню щедрість душі, розум, талант і досвід, які вони спрямовують на служіння обраній справі  задля добра людей керівники району – Олексій Собко та Петро Коренюк.

 

Кращим із кращих вручили грамоти районної ради та районної державної адміністрації.

 Черкащина нині в трійці областей за оперативністю та якістю надання послуг з нарахування субсидій. Серед кращих і колектив управління праці та соціального захисту населення Черкаської райдержадміністрації. За вагомий внесок у розвиток соціального захисту населення та з нагоди професійного свята начальник управління Сергій Чубань отримав грамоту Черкаської обласної ради. «Злагодженою командою ми готові надати весь спектр соціальних послуг, спрямованих на підтримку наших громадян, поміж яких інваліди, малозабезпечені, учасники АТО та їхні родини, сім’ї переселенців», - каже керівник.

 Своєму колективу подякував і директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Валерій Вишиваний: «Ви щоденно по родинному піклуєтеся про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і в людські чесноти, розраджуєте їх старість. За це вам щира подяка».

Працівників найгуманнішої професії, яка вимагає великого людського  серця та щирості душі привітали працівники культурної сфери району. «На біс» лунало в залі для Василя Клименка, Юлії Довгань, Олександра Москаленка, Марини Вергун та народного аматорського ансамблю «Жайвір» відділу культури та туризму адміністрації.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30