Кімната першої книги

Вівторок, 19 квітня 2016 16:38

З розвитком інтернету і різних освітніх каналів, а також цифрових носіїв інформації, бібліотеки відійшли в освіті наших дітей на другий план. Можливо, дорослим вони й не потрібні, але для дітей це дуже важливе місце.

 Згадайте свої дитячі враження від походу в бібліотеку! Ті враження, коли Ви вперше взяли книги і понесли їх додому з гарячим бажанням всі їх прочитати!

 Якщо у вас не було такого в дитинстві або ж Ви  про це забули, то у Вас з’явилася дуже вагома  причина привести своїх дітей у Черкаську району дитячу  бібліотеку!

За підтримки фонду «Монсанто»  в бібліотеці було створено «Кімнату першої книги». «Кімната» - це перш  за все цілеспрямовано організований простір, в якому дуже легко сконцентруватися на книзі. Для наймолодших  діток та їх батьків облаштували книжково-ігровий куточок зі зручними меблями та цікавими книжками. До послуг  відвідувачів також і   «Космічна кімната», яка оснащена креативними  диванами, пуфами та телевізором .  А якщо поряд багато друзів  дуже цікаво грати у  розвиваючі ігри, тим більш, що в бібліотеці не важко знайти відповідь на будь-яке запитання.                              Ну а щоб дітям було веселіше до світу книжки прилучатися – ми регулярно проводимо читацькі  конкурси. Бо книжка, зрештою, це не лише інтелектуальна чи емоційна насолода, – передовсім це те, що зріднює людей. В ідеалі нам би хотілося, щоб люди різних поколінь – діти, батьки, бабусі і  дідусі, – читаючи  книжки, глибше розуміли одне одного. Тоді малюки, які виросли в атмосфері книжки, тягнутимуться до неї все життя – і залучатимуть у такий спосіб, знову ж власним прикладом, своїх майбутніх дітей. Тож чекаємо на Вас!

Ірина Тимошенко, директор РДБ    

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31