Хочеш досягти більшого – читай!

Понеділок, 04 квітня 2016 09:22

Останній тиждень березня зібрав справжніх поціновувачів книги у стінах Степанківської сільської бібліотеки, щоб відзначити традиційне щорічне свято книги - Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Як завжди, Тиждень видався захопливим, яскравим і змістовним.

         Найкмітливіші, найдопитливіші, найначитаніші проявили свої знання під час проведення бібліомарафону «Хто багато читає – той багато знає» та вікторини «Книголюб». Діти відгадували загадки, брали участь у конкурсах, бліц-турнірах, виконували творчі завдання, демонструючи свої розумові здібності й культурний рівень. Кращі знавці книжкових багатств отримали заохочувальні призи.

         В рамках свята з метою популяризації читання літератури, більшого залучення користувачів до книгозбірні на східцях будинку культури відбувся флешмоб «Ми любимо читати книги».

         Відвідувачі активно долучилися до ознайомлення з  книжковою виставкою-вернісажем «Мандруємо книгою», на якій представлено книги-ювіляри 2016 року. Приємно, що чимало з них знайшли своїх прихильників.

         Тривалий час книга була єдиним і основним джерелом інформації. Сьогодні світ заполонили комп’ютерні технології. Чому надає перевагу молоде покоління – книзі чи комп’ютеру? З якого джерела частіше одержують основну інформацію та знання? Чи є майбутнє у книги? На ці запитання та ряд інших спробували знайти відповідь на літературних дебатах «Книга чи комп’ютер?».

         Закінчилося Свято, але не закінчується зустріч із книгою. Книга – наш товариш, порадник, джерело багатьох добрих думок, почуттів, знань. І ми радимо вам: читайте, читайте, читайте!

Альона Недуха,

завідувач сільської бібліотеки

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31