Вергунівський хореограф розповіла, яких дітей шукає «Веселка»

Вівторок, 06 листопада 2018 15:25

Дитячий хореографічний гурток діє при Вергунівському будинку культури вже  десять років. Тут можна навчитись не лише «танцям народів світу» та «сучасним естрадним», а й отримати базову підготовку біля «станка». При цьому заняття в гуртку – безплатні.

-                 Зараз у нас займається 32 дитини. Це три вікові групи: «старша», «середня» та «молодша». «Старша» група  переповнена та й «молодша» вже набрана, - розповідає керівниця Вікторія Манько. – А ось у «середній», де займаються дітки 9-12 років, поки що є вільні місця.

Заняття відбуваються двічі на тиждень і складаються з «розминки», «роботи біля станка» та «вивчення танцю». Кожне заняття триває годину. Для навчання хореографічному мистецтву у Вергунівському БК є обладнана спеціальними станками та дзеркалами зала. В холодний період року приміщення опалюється.

-                 Зрозуміло, що працюючи з вихованцями, зважаю на їх вік. Адже 6-річні не зможуть викладатися біля станка по півгодини, як вихованці  старшої групи, - пояснює Вікторія Володимирівна. – Для них придумую різноманітнішу програму, застосовую ігрові елементи.

Фахівчиня ділиться, що займатись з дітками «не важко». Але для того, щоб дитина навчилась танцювати, недостатньо бажання педагога чи батьків. Головне, щоб цього захотіла сама дитина.

-                 Сама я почала займатись хореографією ще в дитячому садку. Бабуся відвела до гуртка. Мені сподобалось, тому продовжила навчання й здобула фах хореографа, - пригадує пані Вікторія. – Тепер передаю свої знання і вміння іншим. По можливості намагаюсь відвідати заняття інших фахівців-хореографів, аби набути нового досвіду.

«Танцювальне» життя «Веселки» не обмежується заняттями хореографією в Будинку культури. Дитячий аматорський хореографічний ансамбль регулярно бере участь у конкурсах та змаганнях. Так, цьогоріч у квітні колектив виборов друге місце в молодшій віковій категорії в районному конкурсі хореографічного мистецтва «О танцю, мить чудова». А в  жовтні дітки здобули  друге і третє місця в номінації «Хореографія»  на III обласному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Світлячок-2018», присвяченому пам’яті Руслана Шеремета.

-                 Цей конкурс відбувався в Золотоноші. За його умовами ми представили 6 номерів – по 2 на кожну групу,  - говорить Вікторія Манько. – Думаю, що найбільш яскравим з нашої програми став народний танок «Вітальний». У ньому були задіяні танцюристи всіх трьох вікових груп.

 Готувати танцювальні номери «Веселці» допомагає художній керівник вокальної студії при тому ж Вергунівському БК – Олена Петрівна Манько.

-                 Мені пощастило, що мама мого чоловіка Дмитра людина творча й працює в одній зі мною сфері. Свого часу вона закінчила Канівське училище культури та мистецтв. Разом нам вдається створити  гарні номери. Адже «Веселка» не збирається зупинятись на досягнутому. Плануємо і надалі зростати у хореографічній майстерності та брати участь у фестивалях і конкурсах, - ділиться планами Вікторія Манько. -  І з радістю очікуємо на нових учасників  колективу, які хочуть навчитись танцювати.

Спілкувалась Ілона Левченко

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Лютий 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29