У Худяках відкрили «Театральну завісу»

Понеділок, 26 березня 2018 10:39

Минулої суботи в місцевому будинку культури вперше зібралися театрали з населених пунктів Черкаського району, аби дати старт районному культурно-мистецькому святу  «Театральна завіса». По завершенню вирішили, що такий захід стане традиційним.

Поштовхом для цьогорічного зібрання театральних колективів району став Всесвітнього день театру, а також підготовка до відзначення сторіччя від дня заснування народного аматорського театру с. Худяки, який місцеві аматори сцени святкуватимуть у листопаді. Своїх колег приїхали підтримати театрали віком від 10 до 50+ років із шести сіл. Зокрема, «Натхнення» з Лесьок, «Оберіг» з Чорнявки, «Родина»  з Шелепух, «Спалах» з Думанець, дует «Камеді-бойз» з Мошен, «Всі свої» із Свидівка.

-        100 років з дня заснування театру – це дійсно вагома дата. Колектив за ці роки показав понад 200 постановок, є постійним учасником театральних обласних оглядів, різноманітних концертних програм, неодноразово нагороджувався почесними відзнаками, зустрічав гостей з Франції, Америки, Німеччини, Польщі. Нині в худяківській театральній родині налічується 39 учасників дорослого складу та 52 - колективу супутника, - зауважує керівник народного аматорського Худяківського театру Валентина Кошелко.

Театрали району зробили акцент на гумористичних постановках. Презентували уривки  із «Сватання на Гончарівці»,  «По Мюллеру», а також  «Сільські замальовки» та «гумористичний віночок» та ін. Господарі сцени представили постановку «Жив був пес». У  районному організаційно-методичному центрі народної творчості відзначають, що всі колективи підготувалися на високому рівні. Саме це й спонукало їх зробити мистецьке свято традиційним. Цьогоріч всі театральні колективи отримали подяки відділу культури за популяризацію театрального мистецтва та участь в районному святі «Театральна завіса» з нагоди  Всесвітнього дня театру.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Січень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31