„STAR FEST” засвітив двадцять зірок

Середа, 20 грудня 2017 14:39

У Степанках відбувся перший фестиваль-конкурс сучасної української естрадної пісні „STAR FEST”, в рамках якого вперше в районі пройшов конкурс молодих авторів та виконавців бардівської пісні «Струни душі». За підсумкамиконкурсу, 20 учасників здобули перемогу в різних номінаціях та вікових категоріях.

– Ще до минулого року цей районний конкурс щорічно проходив у Червоній Слободі під назвою «Кришталева надія». Цьогоріч ми вирішили, що настав час його осучаснити і додали більше популярної естрадної музики та бардівську пісню. Плануємо рухатися в цьому ж напрямку, і наступного року додати конкурс світових хітів іноземною мовою, – розповіла директор комунального закладу «Черкаський районний організаційно-методичний центр народної творчості» Черкаської районної ради Валентина Полулях. – До речі, ініціатором конкурсу бардівської пісні виступив заступник голови Черкаської районної державної адміністрації Петро Коренюк. Він же його і відкривав, звернувшись до всіх сучасників з вітальною промовою. Конкурс пройшов за підтримки Черкаської районної державної адміністрації та Черкаської районної ради.

Окрім того, голова Степанківської об’єднаної територіальної громади Ігор Чекаленко пообіцяв закласти кошти до бюджету ОТГ, аби була змога розширити призовий фонд і вручати, наприклад, «Приз глядацьких симпатій» у разі, якщо конкурс у Степанках «приживеться».

За словами Валентини Миколаївни, загалом на „STAR FEST” було представлено 49 номерів, а в конкурсі бардівської пісні взяло участь 7 осіб та 2 ВІА. Також, порівняно з минулими роками, суттєво вищим був рівень підготовки учасників і майстерність виконання. Урізноманітнився й репертуар – даються взнаки популярні «співочі» програми «Голос. Діти» та «Х-фактор». Звідти взяли багато номерів. Окрім того, конкурсанти приділили увагу й сценічним костюмам. «Ніхто не вийшов у повсякденному одязі», –пригадує Валентина Полулях.

– Особливо запам’яталися учасники з молодшої вікової категорії. Та й взагалі, обирати переможців було вкрай важко – якби була змога, ми б присудили перемогу всім, – продовжує вона. – Саме тому в нас було то два других, то два третіх місця. Глядачі вкотре переконались, що українська пісня – найбагатша і найкрасивіша у Європі, що саме музика об’єднує творчу молодь і надихає на нові звершення.

– Конкурс допоміг нам зрозуміти, куди рухатися далі і яким напрямкам приділити більшу увагу, – підсумувала начальник відділу культури і туризму Черкаської районної державної адміністрації Олена Бардінова. – Наприклад, ми ніколи не думали, що в районі стільки бардів! Окрім того, побачили, що почала відроджуватися й набирати популярності вокально-інструментальна музика. Зрозуміло, що цим напрямкам потрібно приділити більше уваги.

Конкурсантів оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли  начальник відділу культури і туризму Черкаської районної державної адміністрації Олена Бардінова, директор комунального закладу «Червонослобідська дитяча музична школа» Черкаської районної ради Іван Сапсай, директор комунального закладу «Мошнівська дитяча музична школа» Черкаської районної ради Людмила Гончаренко, завідуюча художньої частини комунального закладу «Черкаський районний організаційно-методичний центр народної творчості» Черкаської районної ради Олександр Москаленко, завідувачка Степанківської сільської бібліотеки Альона Недуха та директор комунального закладу «Черкаський районний організаційно-методичний центр народної творчості» Черкаської районної ради Валентина Полулях.

За підсумками журі,  переможцями першого фестивалю-конкурсу сучасної української естрадної пісні „STAR FEST” стали:

Молодша вікова категорія:

І місце – Аліна Волочай (с. Хутори);

ІІ місця – Євгенія Шост (с. Вергуни),Денис Шульга (с. Мошни);

ІІІ місце – Каріна Драчук (с. Р. Поляна).

  Середня вікова категорія:   

І місце – Анджела Диченко (с. Мошни);

ІІ місця – Валерія Гуля (с. Мошни), Яна Дудко (с. Думанці);

ІІІ місце – Олександра Удод (с. Яснозір’я).

 Старша вікова категорія:

І місце – Ірина Платошина (с. Свидівок);

ІІ місце – Ірина Голик (с. Первомайськ);

ІІІ місця – Анна Пономаренко (с. Р. Поляна), Олена Коваленко (с. Р. Поляна);

 Молодіжна вікова категорія:

І місце – Ірина Даценко (с. Шелепухи);

ІІІ місце – Вікторія Гармідарова (с. Тубільці);

Гран-прі фестивалю-конкурсу отримала Яна Квашук (с. Геронимівка).

 Переможцями районного конкурсу виконавців бардівської пісні «Струни душі» стали:

І місце – ВІА «Тайм», с. Степанки (керівник – Василь Клименко);

ІІ місце – гурт «Лемон байт»,  с. Леськи (керівник – Іван Гуріненко);

ІІІ місце – Сергій Роботько (с. Степанки);

ІV  місце – Оксана Раскевич (с. Мошни).

Гран-прі конкурсу бардівської пісні отримав Олександр Линник (с. Степанки)

Переможці конкурсу виконавців бардівської пісні отримали цінні подарунки: акустичну та електрогітару, підсилювачі звуку, мікрофони, струни тощо.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Травень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31