Сагунівські діти вчать хіп-хоп, сучасні естрадні та бальні танці

Середа, 06 грудня 2017 16:24

У Сагунівці діти отримали можливість  навчатись танцям: вже кілька тижнів у сільському Будинку культури, працює професійний хореограф. У пріоритеті – оволодіти мистецтвом хіп-хопу та бальними танцями, в перспективі – ще й групи для дорослих.

– У нашому селі не було нормальних занять ні з музики, ні з танців. Одна радість – спортивні секції. Натомість бажаючих навчитись гарно танцювати не бракує, – розповідає сільський голова Ірина Бодяненко. – Професійного хореографа, який би погодився приїздити в село, знайти було дуже важко, тож пошуки затяглися на довгих два роки. Ми буквально «перерили» Черкаси, але ніхто не погоджувався. Нарешті назустріч пішли у Черкаському міському Палаці молоді. Тепер з нашими дітьми працює справжній профі – хореограф Володимир Засанський. Щоправда, аби дістатися на роботу, йому доводиться долати відстань між Сагунівкою та Черкасами – по 35 в кожен бік.

Окрім навчання танцю молодших школярів, Володимир Йосипович готує зі старшокласниками вальс на випускний, а також займається з дорослими з ансамблю «Перлина». Приміщення, де проходять заняття, опалюється. Заплановано зробити групи й для дорослих.

– Знаєте, поки ми шукали фахівця, я неодноразово чула пораду, мовляв, «ну, давайте, призначимо хоча б кого-небудь… Таке нерідко практикують по селах, коли, приміром, вчитель праці викладає і фізичну культуру, і географію. На це я відповідала «радникам»: «Хіба це не ваші діти, щоб їх навчав «хто-небудь?» – продовжила Ірина Іванівна.

Ілона Левченко

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Серпень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31