Миколі Скловському виповнилось 82 роки

Середа, 06 вересня 2017 09:44

Пятого вересня байбузівський майстер слова відзначив свій День народження. Автора патріотичних романів «Вірні клятві» і «Лицар України» знають далеко за межами району. Його книгами зачитуються дорослі та діти. На їх сторінках підіймаються одвічно актуальні теми відваги, лицарства та самопожертви. Твори письменника гідні того, аби стати посібниками із морального-патріотичного виховання молоді.

З теплими словами привітань та найщирішими побажаннями до Миколи Олексійовича завітали почесні гості. Голова районної ради Олексій Собко привітав майстра пера зі світлою датою, побажавши довголіття, міцного здоров’я, творчої наснаги та якнайшвидшої публікації нових творів.

− Всі чекають продовження роману «Вірні клятві», адже перший твір – це літературний гімн сучасної України. Я часто спілкуюся з бійцями АТО і неодноразово чув від них захоплені відгуки про Вашу книгу. І дійсно, читаючи її сповнюєшся світлими патріотичними почуттями та вірою в незламність української нації. Разом з тим, Ваше мудре слово вчить нас безмежно і жертовно любити свою землю, до кінця залишатися відданим власним ідеалам, − зазначив Олексій Петрович.

Окрім другого тому «Вірних клятві» Микола Олексійович має ідеї для написання інших творів. Робота над деякими з них вже розпочата.

–  Задумів та ідей у мене достатньо. Головне, щоб вистачило сил для їх втілення на папері, – зазначає письменник.

Творчий доробок Миколи Скловського не обмежується прозою. Поетичні збірки «Байбузівські передзвони» та «Мені наснилась рідна хата» користуються особливою популярністю серед земляків. І саме односельці засипали іменника  щедрими рядками привітань. Поздоровити чоловіка прийшов й голова Байбузівської сільської ради Петро Лисенко, й директор районного центру бібліотечної та краєзнавчої роботи Валентина Канюка, а також люблячі родичі, вірні друзі та чисельні прихильники.

Побажаємо ж Миколі Олексійовичу Божої благодаті, довгих та щасливих років життя, сили і натхнення для реалізації усіх творчих задумів.

Артем Яковлєв

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Лютий 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29