Понад 120 мільйонів за спожиті газ та електроенергію жителями району сплатила держава

Четвер, 09 червня 2016 16:25

Фактично кожна третя родина оформила у минулому році субсидію і отримала компенсацію за житлово-комунальні послуги, що значно заощадило бюджет сім’ї. Загалом субсидію призначили 13982 заявникам. Цьогоріч в управлінні праці вже готуються до того, що їх кількість зросте вдвічі.

- Приміром, дише 2705 жителів Хацьок, Степанок та Білозір’я отримали відшкодування вартості житлово-комунальних послуг на загальну суму майже 43 мільйони гривень, - каже заступник начальника управління-начальник відділу соціальних допомог Зореслав Лісконог. – Район був серед перших в області по кількості призначених субсидій у співвідношенні до загальної кількості домогосподарств. Звичайно були збої в роботі, тому не обійшлося й без скарг сільчан на гарячу лінію. Понад сотню таких дзвінків надійшло лише від жителів цих населених пунктів. Як згодом з’ясовувалося, самі ж скаржники й допускали помилки під час заповнення заяви та декларації, що відтерміновувало процес обрахунку.

Спрощений механізм надання цієї державної допомоги надав можливість без повторного звернення громадянина, отримувати її на наступний період. Зараз фахівці управління розпочали її автоматичний перерахунок.

 

 

завідувач бібліотеки 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)