Екіпаж «невгамовних» на чолі із Оксаною Циганок відвіз гостинці та необхідні речі дітям із прифронтової Станиці Луганської. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила Леся Константинова.

«До цієї доброї справи долучились священники - Олег Мархалевич, настоятель Спасо-Преображенського храму с. Мошни, та Іван Кудін, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Свидівок. Передали цукерки, печиво, крупи, макарони, олію, хліб, сухарики, цукор, консервацію. Також отець Іван Кудін надав від парафіян храму 250 грн. на пальне. Дудник Вікторія, директор СТОВ «Мошнівська МТС», додала овочі. Ірина Боряденко, сільський голова с. Сагунівка передала музичний центр. Кутній Олександр, волонтер, ветеран АТО, передав миючі засоби, цистерни для рідини, консервацію та вітання для військових від школярів», - написала вона.

Опубліковано в Новини громад

Черкаський район станом на 1 червня перетнув позначку в 4800 укладених договорів з лікарями. Лідирують сімейні лікарі в Дубіївці, Мошнах, Хацьках, Руській Поляні. Про це повідомила головний лікар КНЗ «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ганна Пантюхіна.

Якомога швидше укласти договір із сімейним лікарем просять тих жителів району, які ще цього не зробили. Бажано, щоб селяни підписали декларації до 1 липня. Адже саме після цієї дати Національною агенцією здоров’я України буде ухвалюватися рішення про фінансування медичних установ.

-        Чим більше у медичному закладі буде заключено угод громадян з сімейними лікарями, тим більше коштів він отримає, - каже Ганна Пантюхіна. -  З 1 січня 2019 року фінансування з держави буде виключно на кількість укладених декларацій з лікарями.

Окрім того, в Центрі ПМСД нагадують , що якщо громадянин не вибере до 1 січня собі сімейного лікаря, він втрачає можливість безкоштовно отримати консультацію такого спеціаліста (окрім випадків, коли необхідна невідкладна допомога).

Опубліковано в Медицина

Календар

« Червень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30