12 червня жителі Хацьок повідомили про захаращення річки Тясмин зеленими водоростями, а також запах нечистот, що йде від води, а сама вода набула темного кольору.

У Сепанківській ОТГ відбулося термінове засідання комісії ТЕБ та НС, участь в якому взяли обласні екологи. Вони ж і відібрали проби води для аналізу. Натепер у громаді чекають результатів лабораторного дослідження, а також підраховують збитки завдані водному об’єкту шляхом забруднення нечистотами.

Нагадаємо, у статті 59 «Порушення правил охорони водних ресурсів»: забруднення і засмічення вод, порушення водоохоронного режиму на водозборах, яке спричиняє їх забруднення, водну ерозію грунтів та інші шкідливі явища, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Введення в експлуатацію підприємств, комунальних та інших об'єктів без споруд і пристроїв, що запобігають забрудненню і засміченню вод або їх шкідливому діянню, - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Опубліковано в Надзвичайні події

Рішення про заборону доступу громадян до лісових масивів на пожежонебезпечний період ухвалюватимуть органи місцевого самоврядування а також відповідні органи управління лісового господарства. Для попередження, локалізації та ліквідації пожеж на торф’яних масивах та в лісах з 20 червня рейди та патрулювання здійснюють мобільні бригади лісівників та пожежників.

-        Торік пожежно-рятувальним підрозділам управління ДСНС України в Черкаській області та підрозділам місцевої пожежної охорони довелося ліквідовувати шість пожеж на полях із ранніми зерновими, 82 торф’яних пожеж, 30 пожеж у лісах та  162 пожеж очерету та трав’яної підстилки. Під час спалювання сухої трави торік у районі загинуло дві особи, - зауважив Андрій Хижняк, начальник Черкаського міськрайонного управління ДСНС в Черкаській області.

В зоні ризику й посиленої увагу знову Ірдинське торфовище.

Опубліковано в Надзвичайні події

Календар

« Червень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30