Одинадцятирічна Шура із Червоної Слободи разом із чотирма братиками та сестричками на День захисту дітей розважається цілий день у міському парку Перемоги. Сьогодні для неї та ще майже 150 дітей з багатодітних родин, дітей-сиріт та дітей-інвалідів керівниця громадської організації, яка ними опікується, Ніна Вурсіченко та нардеп Владислав Голуб організували свято.

«Наші діти – це ми, але маленькі. Аби дорослі не втрачали відчуття дитинства, ми повинні просто створювати свято для своїх дітей кожного дня, щоб вони почувалися щасливими і впевнено дивилися в майбутнє», -  переконаний нардеп Владислав Голуб.

Він та його команда вже четвертий рік поспіль опікується та підтримує Черкаський районний комітет багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів не лише у проведенні розважальних заходів, а й у вирішені буденних питань.

-        Ми щороку приїздимо на подібні заходи, аби дітки могли розважитися та відпочити, - каже Ганна Панич із Руської Поляни. В жінки під опікою троє дітей. Разом з однолітками вони писали свої потаємні бажання на блакитних та жовтих повітряних кульках, які потім відпустили у небо. Діти вірять, що їхні мрії здійсняться.

-        Я хочу побажати батькам та дітям в першу чергу здоров’я. Як багатодітний батько – у мене троє діток -  я знаю, що найголовніше для нас, аби діти були здорові та щасливі. Ще бажаю їм гарного відпочинку влітку. До речі, літо ще з дитинства моя найулюбленіша пора року, - зізнається народний обранець.

Привітали присутніх з початком літа та святом голова районної ради Олексій Собко та керівник апарату Черкаської РДА Дмитро Клименко. Всім присутнім на святі мамам вони подарували троянди.  

-        Не секрет, що сьогодні багатодітним родинам та сім’ям, де виховують дітей з особливими потребами, живеться тяжко. Їм щодня доводиться вирішувати багато проблем і питань. Проте поруч з нашими дітьми є люди, до яких ми можемо звернутися за допомогою і отримати її. Це – і народний депутат Владислав Голуб та його помічниця Інна Ключка, і керівники Черкаського району  - Олексій Собко та Анатолій Яріш,  і підприємці, і громадські організації, - зауважила  Ніна Вурсіченко, дякуючи своїм благодійникам за допомогу.

Опісля святкового концерту, який для своїх однолітків підготували вихованці вокальної студії «Мрія» з Вергунів, Олександра Удод з Геронимівки, Аня Кошова із Руської Поляни, Варя Медведева із Вергунів спільно з працівниками районного організаційно-методичного центру народної творчості відділу культури та туризму РДА, дітям організували солодке застілля, екскурсію до зоопарку та розваги на ігрових майданчиках парку. Окрім того, всі родини отримали продуктові набори.

 Наталія Усенко

Опубліковано в Політика

Календар

« Червень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30