Адвокат Черкаського місцевого центру із надання безоплатної вторинної правової допомоги допоміг жителю міста Черкаси, який отримав інвалідність під час виконання службового обов’язку, через суд отримати одноразову грошову допомогу від Управління національної поліції України в Черкаської області.

-         Громадянин став інвалідом внаслідок травми, отриманої під час виконання службових обов'язків.  Через хворобу він був змушений звільнитися зі служби. Чоловік звернувся  з письмовою заявою до Управління національної поліції України в Черкаській області для отримання одноразової грошової допомоги, на що отримав відмову, - пояснює адвокат Микола Ліннік. - Факт отримання тілесних пошкоджень ним під час виконання службових обов'язків підтверджувався відповідними документами.

Вивчивши матеріали справи, адвокат  звернувся  до Придніпровського районного суду м. Черкаси з позовом про визнання протиправною відмову у призначенні і виплаті йому одноразової грошової допомоги та зобов'язання  визнати  заявника таким, що має право на отримання одноразової грошової допомоги. Суд задовольнив позовні вимоги в повному обсязі.

Нагадаємо, правопросвітницькийпроект «Я маю право» реалізується Черкаським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги,  з метою забезпечення українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами України, навчити ці права реалізовувати та захищати.

Громадяни можуть отримати безоплатну юридичну консультацію та адвоката, який візьме участь у суді чи складе документи, необхідні для суду, за рахунок держави. Для цього потрібно звернутися до Черкаського місцевого центру із надання безоплатної вторинної правової допомоги: м. Черкаси, вул. Гоголя, 221, тел.: (0472) 33-32-28.          Також, зателефонувавши до контакт-центру за номером 0 800 213 103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів) можна отримати правову консультацію та інформацію.

Опубліковано в Новини громад

У вівторок, 27 лютого, Черкаську область замело снігом. На щастя, події Водохреща не повторилися.

Синоптики заздалегідь попередили про мороз та снігову хурделицю в останні дні лютого. Дороги області позамітало, проте дорожні служби встигали їх розчищати, а рятувальники – витягувати з снігових переметів автівки. Лише в ніч з 27 на 28 лютого на дорогах області рятувальники надали допомогу 27 особам. Через спрацювання систем захисту були відключені об’єкти електричних мереж та порушено електропостачання у двох населених пунктах Жашківського та Золотоніського району.  

-         Наразі у Черкаському районі працює 32 пункти обігріву, вісім з яких функціонують цілодобово. Зокрема, звернутися за допомогою в будь-який час можна в пункти обігріву, що облаштовані при Місцевих пожежних командах в Леськах, Яснозір’ї, Ірдині та Мошнах, або ж в Центральну районну лікарню, районну лікарню села Мошни та дільничні лікарні в Руській Поляні та Білозір’ї. Усі населені пункти  підключені до електропостачання.  Нині комунальні підприємства сільських рад, спільно з технікою місцевих підприємств та дорожніми службами розчищають сільські дороги від снігу, - зауважує заступник голови РДА Петро Коренюк. – Найбільші перемети цього разу на дорозі до Закревок. Там працюють дорожні служби спільно з технікою місцевих підприємств.

 

Опубліковано в Надзвичайні події

Бійці клубу MMA GRIZZLI Leski на чемпіонаті Кіровоградської області з комбат Дзю-Дзюцу, що відбувся минулого тижня, здобули призові місця.

У змаганнях взяли участь понад 150 учасників 2002-2003 і 2008-2009 років народження.

-         Я вважаю, що це був вдалий дебют для наших бійців, - зауважує тренер В’ячеслав Батюк. – Відтак, Роман Гуня здобув перше місце, другі місця вибороли Віталій Савченко та Даня Лагутін. Дмитро Демченко склав гідну конкуренцію і йому лише трохи не вистачило для перемоги.

Зупинятися на досягнутому хлопці не збираються. Попереду нові змагання і підкорення нових висот. 

Опубліковано в Спорт

Правила ведення бізнесу в наш час суттєво змінилися порівняно з минулим сторіччям. Промислове підприємство вже не може функціонувати у відриві від громади. Принципи соціальної відповідальності, участь у житті населення та постійна співпраця з представниками місцевої влади — ось головні чинники, які дозволяють компанії стати лідером галузі. Яскравим прикладом такої взаємовигідної співпраці є діяльність агропромислового холдингу МХП.

Компанія є одним з найкрупніших роботодавців Черкащини, що тісно пов’язує її долю з долями місцевих жителів — але холдинг піклується не тільки про своїх співробітників, добре розуміючи важливість існування сильної та економічно забезпеченої громади. Протягом 2017 року МХП спрямував на реалізацію різних соціальних проектів: ремонту доріг і громадських будівель, придбання обладнання для шкіл та садочків, проведення свят і заходів тощо — понад 400 млн грн.

У Черкаській області працює ряд підприємств Групи МХП, серед яких основними є ТОВ «НВФ «Урожай», ДП «Перемога Нова» та ПрАТ «Миронівська птахофабрика». Кожне з них робить свій значний внесок у розвиток сіл та підвищення рівню добробуту місцевих жителів.

Соціально-орієнтована діяльність НВФ «Урожай»

Науково­виробнича фірма «Урожай» з 2006 року є важливою частиною потужностей холдингу МХП. На підприємстві залучено понад 2000 працівників, які проживають у прилеглих населених пунктах. Піклуючись про добробут свого колективу, їх сімей та родичів, а також  усіх мешканців регіону своєї присутності, підприємство витрачає частину свого бюджету на різноманітні соціально­орієнтовані програми. У 2017 році на умовах співфінансування було придбано електрогенератор для Моринської амбулаторії і 2 насосних агрегати для водонапірної башти у селі Литвинець. Заради забезпечення села Бобриці питною водою здійснено буріння свердловини.

Оскільки однією з головних проблем села є відсутність повноцінного медичного обслуговування, МХП організував виїзні прийоми кардіолога та офтальмолога в Черкаській області. У селі Степанці за підтримки НВФ «Урожай» відкрився кабінет лікувальної фізкультури та психологічного розвантаження для одиноких людей похилого віку й інвалідів. У Босівці за рахунок компанії придбали сучасне стоматологічне крісло.

Одне з найбільш значущих досягнень компанії у регіоні — масштабна допомога у відновленні Будинку культури в селі Ліпляве. На це було витрачено понад 300 тис. грн. Ще 60 тис. грн було направлено на реконструкцію ДНЗ «Казка» у Катеринополі. Стільки ж виділено на придбання освітлювального обладнання та звукової апаратури для місцевого будинку культури. У прилеглих районах підприємством облаштовано більше десятка дитячих майданчиків на загальну суму майже 500 тис. гривень.

«Підприємство робить значний акцент на поліпшенні відносин з громадами, адже бізнес має в першу чергу сприяти розвитку і надавати підтримку соціальній сфері на місцях. Взаємовигідна співпраця бізнесу та громади — це гарантія розвитку сільських територій, що надзвичайно важливо для села сьогодні, завтра і в майбутньому», — зазначив Олександр Воскобойнік, директор ТОВ «НВФ «Урожай».

Благодійність та інвестиції підприємства «Миронівська птахофабрика»

«Миронівська птахофабрика» також активно займається покращенням умов життя місцевих громад. На Канівщині було відкрито стаціонарний та мобільний соціальні магазини, де пенсіонери можуть придбати м’ясо птиці за зниженими цінами. Продукцію з курятини регулярно надають для потреб районної лікарні.

Фабрика у повній мірі бере участь у житті громад. Наприклад, минулого року у Каневі було профінансовано урочисте святкування Дня міста. Аналогічні заходи пройшли і в селах, де розташовані окремі об’єкти підприємства. А за проханням місцевих вірян профінансовано створення унікального іконостасу в Свято­Михайлівської церкві.

Розвиток інфраструктури є одним з головних чинників для утримання молоді від переселення з рідного села. Тому значні кошти виділяються на ремонт дорожнього покриття. Наприклад, у  селах Козарівка та  Синявка в минулому році на це пішло понад 300 тис. гривень. В селі Яблунів майже половина від цієї суми надана птахофабрикою для закінчення будівництва місцевого водогону.

Керівництво «Миронівської птахофабрики» не забуває й про ремонт важливих культурних і адміністративних споруд у регіоні. В селі Ліпляве профінансовано зведення покрівля сільської ради, а у Степанцях — ремонт приміщень та туалету школи. На дані роботи було виділено близько 500 тис. грн.

Птахофабрика допомагає освітнім закладам регіону покращувати матеріальну базу: для Канівської загальноосвітньої санаторної школи­інтернату виділено понад 20 тис. грн на придбання телевізора, а Келебердянському НВК — 50 тис. грн на закупівлю сучасної інтерактивної дошки.

«Важливою для нас є соціальна відповідальність перед місцевими громадами Канівщини. Тому ми продовжуємо укладати соціальні угоди та надавати благодійну допомогу, сприяючи розвитку нашого регіону та покращенню життя людей. За останні кілька років ми реалізували багато важливих для громади соціальних проектів, але попереду ще чимало роботи. Ми дуже раді бачити, що місцеві жителі стають більш активними і звертаються до нас частіше, адже бачать, що ці звернення не залишаються без відповіді. Спільно ми зможемо досягти процвітання Черкащини», — підкреслила Ольга Форостяна, директор ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

ДП «Перемога Нова»

Птахофабрика «Перемога Нова» — це перше підприємство, яке увійшло до складу агропромислового холдингу МХП. Воно розташоване у селі Будище на Черкащині.

Для будь­якої громади найголовніше — це інвестиції у добробут дітей. В рамках соціальних проектів керівництва птахофабрики «Перемога Нова» було профінансовано придбання меблів і облаштування ігрових зон для ДНЗ «Струмочок», а також закупівлю крісел для шкільного актового залу. У суміжному селі Вітово навчально­виховний заклад отримав нові меблі та постільну білизну.

Одним з глобальних проектів, що реалізувало підприємство був ремонт дороги в с. Новоселівка. Обсяги фінансування — більше 200 тис. грн.

У Будищі за рахунок МХП облаштовано громадську свердловину з питною водою. До сільського клубу села Лозівок проведено електричне опалення. І все це — лише мала частина допомоги, яку підприємства холдингу щороку надають територіальним громадам, місцевій владі, дрібним та середнім підприємцям і окремим сільським жителям.

«Підприємство завжди йде назустріч зверненням громад та прагне спільно з ними розвивати села у регіоні присутності птахофабрики, — зазначив Віктор Гринюк, директор ДП «Перемога Нова». — Як частина Групи МХП, ми діємо на засадах соціальної відповідальності та зацікавлені в тому, щоб покращувати життя в регіонах — не тільки наших співробітників, але всіх жителів сіл у межах нашої присутності. Адже тільки так, рухаючись від окремих частин до цілого, можна побудувати сильну країну. Кожен робить свій вклад».

У 2018 році МХП продовжує надавати допомогу місцевим громадам у регіонах своєї присутності, заключаючи соціальні угоди із сільськими радами та реагуючи на запити громадян.

Опубліковано в Головні новини

Календар

« Лютий 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28