У трьох вергунівських спортсменів 6 золотих нагород

Субота, 20 лютого 2016 22:50

Чемпіонат області з кікбоксингу відбувся в Черкаському інституті фізкультури 12-14 лютого.

Змагалися спортсмени у віковій категорії 15 років і старше. На чемпіонат прибули учасники з Кіровоградської області, Звенигородки, Умані, Черкаських клубів та Вергунівської секції єдиноборств.

Вміло витримав удари кандидат у майстри спорту Віктор Вітряк у ваговій категорії 57 кг. Він посів перші місця в розділах лайт-контакт та кік-контакт. Гідно вів бій кандидат у майстри спорту Роман Черниш вагою до 48 кг, виборовши 1-ше місце в розділі лоу-кік та 2-ге місце у фул-контакті. За рахунок технічних ударів золоті нагороди в лоу-кік та фул-контакті у ваговій категорії до 30 кг здобув кікбоксер ІІ розряду Олександр Запорожець. Гідно боролася у ваговій категорії до 32 кг Діана Сіренко, в розділі лайт-контакт вона піднялася на першу сходинку. Сильно виступив у розділах фул- та лайт-контактів спортсмен ІІ розряду Владислав Сіренко, хлопець отримав дві срібні медалі. Вітаємо переможців та їхнього тренера Олександра Філінського.