У Руській Поляні юні футболісти змагалися за Кубок СТОВ «Зоря»

Понеділок, 14 листопада 2016 11:06

Малі «шевченки», «тимощуки», «шовковські» 2004 року народження і менші з Червоної Слободи, Руської Поляни, Геронимівки, Лесьок у суботу, 12 листопада, зібралися на центральному стадіоні села Руська Поляна, аби показати свою футбольну майстерність та позмагатися за Кубок СТОВ «Зоря». Ці змагання дали старт Турніру з нагоди Дня працівників сільського господарства, започаткованого цьогоріч місцевим сільгосппідприємством. Спонсорами футбольного свята стали керівник СТОВ «Зоря» Іван Дарієнко та ТОВ «Черкасибіозахист» Сергій Зубачов.

-         Сьогодні дітям потрібно запропонувати альтернативу комп’ютерним іграм та «просиджуванням» у розважальних закладах. Найкращим варіантом стане заняття спортом, - переконаний Іван Дарієнко, який, до речі, у минулому теж займався спортивною боротьбою. – Виховувати професійних спортсменів потрібно змалку, тому ми вирішили започаткувати добру традицію – щороку проводити футбольний турнір серед дітей, який присвячуватимемо Дню працівника сільського господарства.

До речі, керівник господарства завжди підтримував спортивну галузь у селі. Зокрема, були придбані новенькі комплекти для трьох дорослих футбольних команд, окрім того, господарство є постійним спонсором змагань, які проводить ДСЮШ «Мрія». У планах керівника господарства – придбати новеньку спортивну форму і для наймолодших футболістів села.

Зважаючи на досить юний вік спортсменів, тайми тривали по 20 хвилин. Однак і за цей час їхні тренери встигли «закипіти» не дитячими емоціями.

-          До кожної гри потрібно підходити серйозно. Це дасть змогу побачити не лише успішні паси, а й недопрацювання. Тоді матимемо реальну картину, над чим далі потрібно працювати, - каже в перерві між таймами віце-президент федерації футболу Черкаського району Олексій Мишенко.

За результатами двох ігор боротися за третє місце вийшли команди з Червоної Слободи та Лесьок. До речі, футболісти з Червоної Слободи якраз і відносилися до категорії «менші». Це хлопчики 2008 та 2010 років народження. Та, незважаючи на сій юний вік, вони і забили старшим суперникам перший гол. Однак у підсумку переможцями стали Леськи. Малі червонослобідчани стали четвертими.

Відтак результати: 4 місце – у футболістів з Червоної Слободи, 3 місце – у команди з Лесьок, 2 місце вибороли футболісти з Геронимівки і переможцями турніру стали футболісти з Руської Поляни.

-         У цілому грою команди задоволений, проте були моменти, над якими нам ще потрібно буде ретельно попрацювати, - каже тренер збірної з Руської Поляни, депутат районної ради Ігор Ненада. Його футболісти тренуються на центральному стадіоні села тричі на тиждень за будь-якої погоди. – Хіба що замете, що розчистити поле не зможемо, тоді переходимо у спортивний зал школи. Загалом у команді 20 осіб. Всі вони вихованці ДСЮШ «Мрія».

Нагороджували «маститих» спортсменів керівник СТОВ «Зоря» Іван Дарієнко, сільський голова Руської Поляни Олег Гриценко, депутат районної ради Ігор Ненада, віце-президент федерації футболу Черкаського району Олексій Мишенко. Учасники змагань були нагороджені грамотами та футбольними м'ячами, а руськополянські переможці, окрім призів, отримали Кубок турніру.

Кращим нападаючим цього разу визнали Олега Гладуна із Руської Поляни, кращим захисником – Руслана Кравченка із Геронимівки, кращим воротарем – Олександра Чорного із Червоної Слободи, а кращим бомбардиром - Руслана Євича із Лесьок.

 Наталія Усенко

Оцініть матеріал!
(0 голосів)