Найспортивнішим селом області стала Кочубіївка

Понеділок, 05 вересня 2016 16:09

3 вересня 2016 року в с. Городецьке Уманського району відбулися змагання «Найспортивніше село Черкащини» на призи обласної ради. Наш район представляла команда Худяківської сільської ради, яка ввійшла до десятки найкращих.

 В урочистій церемонії відкриття змагань узяли участь голова обласної ради Олександр Вельбівець, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максим Зеленський, голова Федерації профспілок області Петро Шевченко, голова обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України Володимир Христенков.

-        Приємно відзначити, що у складі почесних гостей змагань був і представник нашого району, ветеран місцевого самоврядування з Руської Поляни Андрій Шапран, який 14 років поспіль разом з колективом фізкультури села успішно захищав спортивну честь району на обласних та всеукраїнських змаганнях на краще спортивне село, - каже начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Бовт.

Загалом участь у змаганнях взяли 16 сіл області, які випробували власні сили в настільному тенісі, гирьовому спорті, армспорті, шашках, перетягуванні канату та міні-футболі. Не було рівних Миколі Канюці, який виборов золоту нагороду у змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків. Найкращим став Віталій Пелипась, що переміг у ваговій категорії до 65 кг у гирьовому спорті.

Перемогу вибороли спортсмени с. Кочубіївка Уманського району, ІІ місце посіла команда із с. Степанівка Драбівського району, ІІІ сходинка – у команди з с. Новодмитрівка Золотоніського району. У загальнокомандному заліку худяківські спортсмени вибороли 8 місце.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)