Зоя Адамович переможець конкурсу серед передплатників «Сільських обріїв»

Вівторок, 16 серпня 2016 08:53

У редакції газети цього тижня вона отримала подарунки від депутата районної ради Віталія Ромащенка та колективу «районки». 

Нагадаємо, для участі в конкурсі, присвяченого 25-ій річниці Незалежності України необхідно було надіслати відповіді на кросворди, які підготував кандидат історичних наук, депутат районної ради Віталій Ромащенко. Участь у конкурсі взяло кілька наших постійних читачів, а удача посміхнулася вчителю англійської мови Зої Адамович із Лесьок.

-         Редакція районної газети – це моя альма-матер, адже я вихованка школи юнкорів, яку тут організували у 80-ті роки, - каже Зоя Артурівна. – Тому взяти участь в конкурсі трохи надихнула ностальгія. Тим більше, що практично всі відповіді на кросвордні питання я практично знала, адже по-перше, студіювала історію разом із сином, коли той готувався до ЗНО, а, по друге, лише той, хто не поважає себе, не цікавитиметься історією рідного краю.

А де знань пані Зої було замало, там вже допомагав син Ігор, студент історичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка.

-         Відрадно, що конкурс, приурочений до Дня Незалежності, об’єднав родину, - вітаючи переможицю, зазначив Віталій Ромащенко. – 25 років ми будуємо свою вільну, незалежну країну. І допомагає нам саме наша згуртованість, а ще досвід, який черпаємо із знання своєї історії.

За філіжанкою кави Зоя Артурівна поділилася спогадами про свій досвід, здобутий у редакційній школі юних кореспондентів:

-                     Тоді приміщення редакції районної газети знаходилося поруч із приміщенням музичної школи. І досі пам’ятаю старі східці, які страшенно скрипіли, лякаючи нас, тодішніх 7-8-класників. А в редакції гуло, як у вулику. Я добросовісно там навчалася три роки, а коли отримала рекомендацію та направлення для навчання на факультет журналістики у Київ, - злякалася. У результаті обрала фах вчителя, але з «районкою» не прощалася. Тут все рідне і близьке.

Разом з тим, Зоя Адамович дуже болюче відгукується про випробування, які випали на долю незалежної країни, а ще багато питань має з приводу сучасних реформ.

-         Всі зміни мають позитивний характер, однак для якісного результату потрібен час, - переконаний депутат районної ради Віталій Ромащенко.

Колектив редакції вітає переможицю і сподівається на її та інших наших постійних читачів участь в наступному конкурсі, який знову ж таки буде проведений за підтримки депутата районної ради Віталія Ромащенка, та пов’язаний з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років. Залишайтеся з нами!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)