Як ProZorro витрачати бюджетні гроші?

Середа, 13 липня 2016 08:21

У Черкаському районі ProZorro закуповують товари вже в обох районних лікарнях, відділі освіти, управлінні праці та соціального захисту. І досі не зареєструвалися на сайті електронних закупівель Геронимівська, Мошнівська, Свидівоцька, Степанківська та ряд інших сільських рад. З 1 серпня користування паперовим держтендером каратиметься законом.

-         Досить проста та зручна система реєстрації, а також взірці формування заявок – все це на платформі ProZorro в доступній формі вже кілька місяців, - зазначає начальник управління економіки адміністрації Володимир Гуня. – Приміром, у Білозір’ї вже проводили відповідні закупівлі.

При цьому учасники закупівель наголошують на уважності при формуванні заявки.

-         У цілому система дає реальну можливість купити товар дешевше, ніж його пропонують, приміром, на ринку Черкас. Але при цьому треба дуже уважно працювати із вимогами та документацією, яку виставляє потенційний надавач послуг, - ділиться досвідом аукціонних закупівель директор районного центру зайнятості Олександр Гриценко. – Ми мали негативний досвід закупівлі паливо-мастильних матеріалів. Приміром, у заявці нам гарантували дію талонів на бензин на рік, а насправді, коли ми все звірили, їх термін – три місяці. Так само якість товару. Все потрібно перевіряти декілька разів, аби не натрапити на перекупників.

Нагадаємо, відповідно до закону закупівлі до 50 тис. грн дозволено здійснювати або шляхом укладання прямого договору або через ProZorro. Нижня вартісна межа застосування електронних торгів, встановлена розпорядження голови ОДА, - 20 тис.грн.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)