Центр зайнятості впроваджує нові підходи

Середа, 25 травня 2016 16:37

Як і вся служба, Черкаський районний центр зайнятості впроваджує нові підходи в наданні соціальних послуг. Основна концепція змін – швидке та якісне забезпечення роботодавців, які подали вакансії, персоналом та прискорення працевлаштування шукачів рорботи і безробітних.

Для досягнення цієї мети в центрі зайнятості уже сьогодні з клієнтом, який переступив поріг, одразу починає працювати адміністратор залу. Він максимально доносить інформацію про послуги служби зайнятості, що дозволяє відвідувачу швидко зорієнтуватися та в повній мірі скористатися сервісами служби.

Застосування нових підходів уже дає свої результати. Так, лише за квітень поточного року вдалося працевлаштувати до надання статусу безробітного (фактично одразу після звернення) на 257% більше громадян, які шукають роботу, ніж за відповідний період минулого року. Це, в свою чергу, призводить до зменшення кількості безробітних.

Впровадження цих підходів є лише першим кроком у модернізації діяльності служби зайнятості, покликанням якої є перш за все знайти роботу тим, хто її шукає.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)