Дорожники району отримали гроші на ремонт автодоріг

Четвер, 12 травня 2016 08:38

Аби латати шляхи вони мають і асфальтобетон, і паливо-мастильні матеріали. Однак щоби ці роботи виконувати швидко та в повному обсязі тепер у них не вистачає людей – фахівці розбіглися кілька місяців тому, бо не отримували вчасно заробітну плату.

-         Протягом чотирьох місяців поточного року філією Черкаська ДЕД виконано робіт на 4,9 мільйони гривень, з них по Черкаському району – 3,5 мільйони, - повідомив у ході координаційної наради начальник філії Олександр Приходько. – Найбільше сума була використана на експлуатаційне утримання автодороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук. На 964,4 тисячі гривень виконано робіт на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, ще на 16 тисяч гривень – на автодорозі Р-16 Сміла.

Наразі п’ять бригад філії «Черкаська ДЕД» працюють в Канівському напрямку ще одна – на Смілянському – від під’їзної дороги від Сміли до Черкас. Заборгованість по виплаті заробітної плати на підприємстві залишається.

-         Після повної ліквідації ямковості на дорогах загального користування, тобто коли запрацюють всі ДЕДи по області, цю заборгованість буде погашено, - каже начальник філії. – Тепер для виконання всіх робіт не вистачає працівників. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)