Подяка за врятовані життя Рекомендовані

П'ятниця, 10 липня 2020 10:05

Нещодавно керівник СТОВ «Зоря» Іван Йосипович Дарієнко отримав Подяку обласної державної адміністрації за вагомий внесок щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території області. Нагороду за дорученням голови Черкаської ОДА відомому меценату вручив голова райдержадміністрації Володимир Клименко.

Бізнес регіонального масштабу та доброчинці на старті пандемії замінили не дуже дієздатну державу і взяли боротьбу з COVID-19 у свої руки – у хід пішли швидка реакція та сотні тисяч гривень.

Першими на виклики пандемії в Руськополянській громаді відгукнулися керівники СТОВ «Зоря» - Івана Йосипович та Микола Іванович Дарієнки. Разом з підприємцем Міняйлом Сергієм Вікторовичем вони забезпечили впродовж двох місяців підвезення до/з роботи працівників медичних установ, що проживають в Руськополянській ОТГ, коли зупинився громадський транспорт. Окрім того, родина Дарієнків взялася за забезпечення засобами індивідуального захисту працівників відділення пульмонології та алергології Черкаської обласної лікарні, засобами захисту та продуктами харчування працівників КНП «Черкаська центральна районна лікарня», а також амбулаторій загальної практики сімейної медицини у Геронимівці, Руській Поляні та Дубіївці.

Не оминули працівників швидкої медичної допомоги, що працюють у Руськополянській громаді. Меценати постійно передають для медперсоналу «швидкої» необхідні медичні засоби: халати, окуляри, одноразові латексні рукавички, захисні комбінезони з капюшонами, антисептичні та дезинфікуючі засоби.

Окрім того, в період жорсткого карантину, коли більшість людей літнього віку, а також люди з інвалідністю нашої громади мали перебувати на самоізоляції, а дехто залишився й без роботи та доходу Іван Йосипович та Микола Іванович вчергове передали продуктові набори людям, що втрапили в скрутне матеріальне становище. Власне, цю справу вони роблять впродовж багатьох років поспіль.

Перед лицем небезпеки об’єдналися люди, які у важку хвилину можуть підставити дружнє плече. Дякуємо родині Дарієнків, яка постійно надає допомогу як нашій громаді, так і за її межами.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Читати 297 разів