У Черкаський район після карантину повертається футбол: календар ігор

Середа, 17 червня 2020 09:24
У Черкаський район після карантину повертається футбол: календар ігор Фото з мережі Інтернет

Відкритий Чемпіонат Черкаського району з футболу стартує 4 липня. Про це повідомляють у Федерації футболу Черкаського району.

І коло

 Перелік команд-учасниць Чемпіонату району з футболу 2020 року

Група А

 

  1. Червонослобідська ОТГ
  2.  «Патріот» м.Сміла
  3. «Дніпро» с. Свидівок
  4.  «Агростат» с. Леськи
  5.  «Темп» Хутори

 Ітур

04.07.2020 (субота)

1. «Агростат» с. Леськи - Червонослобідська ОТГ

05.07.2020 (неділя)

2. «Дніпро» с. Свидівок - «Темп» Хутори

«Патріот» м.Сміла - вихідний

ІІ тур

11.07.2020 (субота)

3. Червонослобідська ОТГ - «Дніпро» с. Свидівок

12.07.2020(неділя)

4.«Патріот» м.Сміла - «Агростат» с. Леськи

«Темп» Хутори - вихідний

 ІІІ тур

18.07.2020 (субота)

5. «Дніпро» с. Свидівок - «Патріот» м.Сміла

6. «Темп» Хутори - Червонослобідська ОТГ

«Агростат» с. Леськи - вихідний

 ІV тур

26.07.2020 ( неділя)

        7. «Патріот» м.Сміла - «Темп» Хутори

8. «Агростат» с. Леськи ­­- «Дніпро» с. Свидівок

Червонослобідська ОТГ - вихідний

 V тур

01.08.2020   субота)

9. «Темп» Хутори - «Агростат» с. Леськи

10. Червонослобідська ОТГ -  «Патріот» м.Сміла

«Дніпро» с. Свидівок - вихідний

 ІІ коло

VІ тур

15.08.2020 ( субота)

11. Червонослобідська ОТГ - «Агростат» с. Леськи

12. «Темп» Хутори - «Дніпро» с. Свидівок

«Патріот» м.Сміла – вихідний

 VІІ тур

22.08.2020 ( субота)

13. «Дніпро» с. Свидівок - Червонослобідська ОТГ

14. «Агростат» с. Леськи - «Патріот» м.Сміла

«Темп» Хутори – вихідний

 VІІІ тур

29.08.2020 (субота)

15. Червонослобідська ОТГ - «Темп» Хутори

30.08.2020 ( неділя)

       16. «Патріот» м.Сміла - «Дніпро» с. Свидівок

   «Агростат» с. Леськи – вихідний

IX тур

05.09.2020 ( субота)

17. «Темп» Хутори - «Патріот» м.Сміла

         18. «Дніпро» с. Свидівок - «Агростат» с. Леськи

      Червонослобідська ОТГ – вихідний

 X тур

12.09.2020 (субота)

19. «Патріот» м.Сміла - Червонослобідська ОТГ   

13.09.2020 (неділя)

 20. «Агростат» с. Леськи - «Темп» Хутори

«Дніпро» с. Свидівок - вихідний

 

 Перелік команд-учасниць Чемпіонату Черкаського району з футболу 2020 року

Група Б

  1. «Темп» Руська Поляна
  2. «Колос» Геронимівка
  3. «Чайка-Євраліс» Сагунівка
  4. «Олімп» Руська Поляна
  5. ФК «Тясмин» Степанківська ОТГ

 Ітур

05.07.2020 (неділя)

 1. «Темп» Руська Поляна - «Колос» Геронимівка

 2. «Чайка-Євраліс» Сагунівка - «Олімп» Руська Поляна

        ФК «Тясмин» - вихідний

 ІІ тур

11.07.2020 (субота)

3. «Колос» Геронимівка - «Чайка-Євраліс» Сагунівка

4. ФК «Тясмин» - «Темп» Руська Поляна

«Олімп» Руська Поляна - вихідний

 ІІІ тур

18.07.2020 (субота)

5. «Олімп» Руська Поляна - «Колос» Геронимівка

19.07.2020 (неділя)

6. «Чайка-Євраліс» Сагунівка - ФК «Тясмин»

«Темп» Руська Поляна - вихідний

 ІV тур

25.07.2020 ( субота)

 7. ФК «Тясмин» - «Олімп» Руська Поляна

 8. «Темп» Руська Поляна - «Чайка-Євраліс» Сагунівка

«Колос» Геронимівка - вихідний

V тур

02.08.2020 (неділя)

  9. «Колос» Геронимівка - ФК «Тясмин»

 10. «Олімп» Руська Поляна - «Темп» Руська Поляна

«Чайка-Євраліс» Сагунівка - вихідний

 ІІ коло

VІ тур

15.08.2020 ( субота)

11. «Колос» Геронимівка - «Темп» Руська Поляна

12. «Олімп» Руська Поляна  - «Чайка-Євраліс» Сагунівка

        ФК «Тясмин» - вихідний

 

 VІІ тур

23.08.2020 ( неділя)

 13. «Чайка-Євраліс» Сагунівка - «Колос» Геронимівка

 14. «Темп» Руська Поляна - ФК «Тясмин»

«Олімп» Руська Поляна - вихідний

 VІІІ тур

29.08.2020 (субота)

15. ФК «Тясмин» - «Чайка-Євраліс» Сагунівка

30.08.2020 ( неділя)

16. «Колос» Геронимівка - «Олімп» Руська Поляна

«Темп» Руська Поляна - вихідний

 IX тур

06.09.2020 ( неділя)

17. «Олімп» Руська Поляна - ФК «Тясмин»

18. - «Чайка-Євраліс» Сагунівка - . «Темп» Руська Поляна

«Колос» Геронимівка - вихідний

 X тур

12.09.2020 (субота)

19. ФК «Тясмин» - «Колос» Геронимівка

20. «Темп» Руська Поляна -  «Олімп» Руська Поляна

«Чайка-Євраліс» Сагунівка - вихідний

 

Ігри плей-офф проводитимуться за окремим календарем з 19 вересня по 4 жовтня 2020 року. Проведення матчів: 15:00-17:00 або за домовленістю представників команд. Можливі зміни в зв’язку з епідемією Covid-19.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)