14-річна Настя з Ярошівки потребує пересадки нирок: односельці назбирали половину суми на передопераційне обстеження Рекомендовані

Середа, 27 травня 2020 14:18

Сестра Саманта, яка стала опікункою Насті після того, як матір позбавили батьківських прав, дякує всім небайдужим односельцям у Мокрокалигірській ОТГ, які відгукнулися на їхню біду, і передають кошти на лікування дівчинки. Але щоб дитина вижила, необхідна операція з пересадки нирок, яку можуть провести у Білоруській клініці, а перед нею повне обстеження.

Хвороба почалась раптово, дівчинці різко стало зле - і ось уже майже рік дитина не залишає палати Охматдиту. Поки що її рятує гемодіаліз. Настя ледь не осліпла, крім вроджених вад нирок, у неї розвинулась вторинна гіпертонія, що сама по собі руйнує організм дитини.

На передопераційне обстеження дівчинки потрібно 3,5 тис. євро. З допомогою односельців та керівниці Мокрокалигірської ОТГ Вікторії Пипи, родина назбирала лише половину суми. На саму операцію треба 2 млн грн. Опікунка дівчинки очікує на допомогу держави – тому вже збирає пакет документів, щоб передати їх в Міністерство охорони здоров’я для виділення коштів на трансплантацію нирок.

Тож сьогодні Мокрокалигірська громада просить допомогти врятувати дитину – зробити це можна переказавши 5, 10, 100 гривень на рахунок опікунки дівчинки, її сестри Саманти Любомирівни Вишінської: 5168757391988781.

Мокрокалигірська громада дякує усім, хто уже долучився до збору коштів і  сподівається, що маленька хвора дівчинка все ж отримає шанс на життя.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Читати 883 разів