Почесне звання, подарунки, квіти: багаті на дітей жінки району ділилися секретами свого щастя

Середа, 06 березня 2019 16:03

Сьогодні багатодітні мами з сіл Черкаського району зібралися разом, аби відзначити наступаюче свято весни, краси та любові – 8 Березня. Урочистий захід для них організувала очільниця Черкаського районного комітету багатодітних родин, дітей-сиріт та дітей-інвалідів Ніна Вурсіченко за підтримки нардепа Владислава Голуба, керівництва Черкаського району, громадських та релігійних організацій, а також спонсорів і благодійників.

На жаль, через хворобу сама Ніна Миколаївна не змогла бути присутня за заході, проте, ми сподіваємося, щирі слова подяки та побажання скорішого одужання від його учасників додадуть їй здоров’я та сили швидше повернутися до своєї улюбленої роботи.

У неї відкрите серце, зауважує пастор Юрій про керівницю громадської організації Ніну Вурсіченко, бажаючи їй швидшого одужання:

– Вона ним готова весь світ обігріти, здобрити, змилосердити. Вона ніколи не зупиняється. Про це знають її родичі тут, що живуть в Україні, і ті, що за кордоном. Вона каже: «Мені треба, бо діти йдуть до школи, а в них немає рюкзаків чи зошитів, чи іншого шкільного приладдя». І через її наполегливість, звідусіль приходить допомога, про яку вона просить. Бо всі бачать її щире бажання допомогти іншим. Тому я вірю, що Господь зцілить її.

Привітати присутніх зі святом завітали народний депутат України Владислав Голуб, голова Черкаської РДА Анатолій Яріш, обласний військовий комісар Євген Курбет.

– На жаль, торік Бог забрав мою маму до себе. Тому я хочу побажати всім присутнім тут поспішати піклуватися про своїх рідних та близьких щодня, аби зігріти їх своїм теплом та любов’ю, – зауважив у виступі народний депутат України Владислав Голуб. – Вочевидь, забираючи одне, Господь дарує інше – тому торік він подарував мені доньку. Тепер я щасливий тато трьох дітей – сина та двох доньок. Усім матерям у залі я бажаю міцного здоров’я, позитивних вражень, посмішок, добрих емоцій, жіночого щастя, щоби ви раділи своїм дітям, сім’ям, а життя ваше було сповнене добротою, любов’ю та теплом.

Від нардепа всі присутні жінки отримали подарункові набори.

– Я бажаю, щоб ви відчували постійну турботу, шану, повагу від ваших рідних і близьких. Божого благословення, успіху та щастя, – побажав у вітальному слові багатодітним мамам голова Черкаської РДА Анатолій Яріш, подякувавши тим, хто долучився до організації заходу – пастору Юрію та нардепу Владиславу Голубу.

 Разом з тим, Анатолій Яріш виконав приємну та почесну місію – вручив посвідчення «Мати-героїня» Лілії Конкіній та Ірині Шепель з Хуторів, а також Тамілі Костриці з Яснозір’я. Указ про присвоєння почесного звання цим жінкам Президент України підписав торік у грудні.

Таміла та Микола Костриці з Яснозір’я виховують п’ятьох дітей, з них – одна трійня. Костриці дуже хотіли третю доньку, а натомість з нею народилося ще двоє синів. Так родина стала багатодітною. Сьогодні трійні по 12 років: Артем мріє стати хірургом, Максим – відкрити власний ресторан, а Юлія бачить себе у сфері косметології.

Старший син Віталій одружився. Таміла та Микола вже рік як стали бабусею та дідусем. 18-річний Богдан закінчує навчання в технікумі.

 – Легко не було. Тримаємо для себе господарство. Зранку беремося поратися самі, аби зібрати всіх до школи, а вже як повертаються діти, то беруться допомагати, – розповідає 43-річна Таміла. Окрім того, жінка доглядає ще хвору матір.

За вагомий внесок у підтримку підопічних громадської організації багатодітних родин, допомогу в організації святкових та урочистих заходів, а також вирішення побутових проблем Владислав Голуб, Анатолій Яріш та Євгеній Курбет отримали подяки від Черкаського районного комітету багатодітних родин, дітей-сиріт та дітей-інвалідів.

 Подібні заходи громадська організація за підтримки нардепа Владислава Голуба організовує вже декілька років поспіль. Нардеп каже, що як багатодітний батько знає, що дітям в першу чергу треба тепло та любов батьків, а батькам – впевненість у завтрашньому дні.

– Тому коли ми зустрічаємося з Ніною Миколаївною, аби обговорити потреби багатодітних родин, проекти, які вона хоче для них зорганізувати, я намагаюся використати всі свої можливості, аби допомогти їй, – зауважив нардеп. – Усе, що вона робить для вас, для дітей-сиріт та інших родин, що потребують опіки і мають певні потреби – це значуща робота. Для мене ваша подяка – найкраща відзнака того, що я і моя команда йдемо у правильному напрямку, працюючи з відкритим серцем для вас.

Євген Курбет, обласний військовий комісар, який також очолює громадську організацію «Лад», привітав присутніх зі святом весни, краси та любові.

– Тривалий час вважалося, що жінка може реалізувати себе лише в материнстві та родині. А суто чоловіча справа – професійна та громадсько-політична сфера. Сьогодні перед жінкою відкриті всі двері, за якими вона може обрати шлях за покликанням серця. Сьогодні поруч із чоловіками військову службу за контрактом проходять понад 25 тисяч жінок. Понад тисячу з них мають офіцерське звання. У цій залі зібралися жінки, які себе реалізували в материнстві. Міжнародний жіночий день – це справді особливе свято, бо це свято матері, берегині, яка дарує свою любов, створює сімейний затишок, надихає любов’ю все навколо. Хочу побажати всім казкового настрою, уваги та поваги в родині, нехай здійсняться всі ваші заповітні мрії, в країні буде мир, а в кожній родині – злагода, любов, благополуччя та достаток, а діти будуть здоровими і щасливим.

Від громадської організації «Сини Черкащини» всі присутні в залі жінки з нагоди свята отримали в подарунок квіти.

Наталія УСЕНКО

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Читати 1237 разів