Свидівоцьких жінок обдарували подарунками

Середа, 14 березня 2018 08:54

10 тисяч гривень з місцевого бюджету спрямували депутати сільської ради на придбання подарунків з нагоди Міжнародного жіночого дня для активних та ініціативних жінок Свидівка і Сокирно.

-        Залишився дуже приємно здивованим від масштабів заходу. Чесно скажу - не очікував. Тепер станемо постійними глядачами, - зізнався по закінченню урочистостей односельцям депутат міської ради Олександр Згіблов.

Творчі колективи будинку культури цього разу дивували односельців насиченою програмою. Так, учасники драматичного гуртка, а це свидівоцька молодь - підготували веселі сценки, народні аматорські колективи «Обереги» та «Свидівчанка» дивували новими постановками. Чарівним співом вітали Марина Кулик, Дарина Власова, Анастасія Коваленко, Ірина Платошина.

-        Сучасні жінки – це громадсько активні особистості, - переконана сільський голова Світлана Вовк. – Саме такі живуть в нашому селі. Вони переймаються сільськими проблемами не менше власних. Не стоять осторонь суспільних робіт. При цьому залишаються ніжними та чарівними.

З-поміж тих, хто отримав подарунки цього дня від очільниці села – працівниці бюджетних установ, багатодітні матері, матері та дружини учасників АТО та громадські активістки.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)