У Геронимівці змагалися майстри кінного спорту

Понеділок, 15 січня 2018 12:14

Минулого тижня у Геронимівці відбувся зимовий Кубок ДЮСШ «Мрія» та КСК «Сван» з кінного спорту. Змагались учасники в закритому приміщенні манежу на двох маршрутах в подоланні перешкод.

За результатами змагань трійку кращих визначали на кожному маршруті. Відтак,  на маршруті №1 з перешкодами висотою 100 см призові місця розподілили так: І місце – Єлизавета Нечитайло та кінь Апрель; ІІ місце – Михайло Карп та кінь Лотта; ІІІ місце – Олег Таран і  кінь Помпей. На маршруті № 2  з перешкодами висотою 70 см переможцями стали: І місце – Юрій Вєтров з конем Апрель; ІІ місце – Єлизавета Нечитайло та кінь Малиш; ІІІ місце – Дарина Іващенко та кінь Гастролер.

Нагороджували переможців президент Черкаського обласного осередку Федерації кінного спорту України Андрій Пономарьов, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської РДА Сергій Бовт та директор Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» Анатолій Жила.

Підготували спортсменів тренер-викладач ДЮСШ «Мрія» Ірина Пономарьова та старший тренер збірної команди Черкаської області з кінного спорту Андрій Пономарьов.

За інформацією ДЮСШ «Мрія»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)