ЗНОВУ ПЕРШІ: в Білозірській ОТГ відкрили віддалене робоче місце адміністратора ЦНАПу

Середа, 20 грудня 2017 16:57

Відтепер жителі селища Ірдинь мають змогу отримувати понад 60 різноманітних адміністративних послуг не залишаючи межі свого населеного пункту. 20 грудня тут відкрили «філіал» Білозірського ЦНАПу. Створення віддаленого робочого місця адміністратора відбувалося в рамках пілотного проекту та є унікальним для України.  

− Ну, що казати? Білозірська об’єднана громада знову перша! Перша серед українських ОТГ за втіленням інноваційних ідей, − зауважив голова Білозірської ОТГ Володимир Міцук. – Сьогодні близько дев’яти сотень жителів отримали зручний та якісний доступ до адміністративних послуг. Впроваджена модель віддаленого робочого місця є гнучкою, найбільш оптимальною та  адаптованою до потреб невеликої громади селища. На віддаленому робочому місці постійно працюватиме адміністратор, який надаватиме жителям Ірдині найбільш затребувані послуги і робитиме це максимально швидко. Кількакілометрові відстані «за папірцями» в минулому. Все можна отримати на місці.

Допомогу в реалізації проекту, а також в оснащенні віддаленого робочого місця меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надали партнери Програми «U-LEAD з Європою». Окрім того, у ході співпраці з Програмою працівники Білозірського Центру адмінпослуг пройшли цикл тренінгів, розроблених провідними українськими та шведськими експертами спеціально для працівників ЦНАПів у об’єднаних громадах.

− Білозірська ОТГ – це надзвичайна громада, − зазначив заступник голови Черкаської облдержадміністрації Ярослав Березань. – Пам’ятаю, як 30 грудня 2016 року ми відкривали Білозірський ЦНАП. Цьогоріч громада також не залишилася без «подарунка» і напередодні Нового року ірдинці першими в Україні отримали віддалене робоче місце адміністратора Центру. Всі ці здобутки роблять життя людей комфортнішим, а це означає, що реформа децентралізації відбувається у правильному руслі. Вже сьогодні люди з Черкас їдуть у Білозір’я, щоб скористатися послугами їхнього ЦНАПу. Адже це швидко, зручно та якісно. Уявіть, що буде у 2018 році, коли у цій же громаді з’явиться прилад для виготовлення ID-карток. До речі, я уже в черзі за новеньким ID-паспортом.

Жителям Ірдині напередодні відкриття розповіли про особливості роботи ЦНАПу, його переваги, права і обов’язки працівників та споживачів послуг, а також про спектр надаваних адміністративних послуг.

Артем Яковлєв

Останнє редагування Четвер, 21 грудня 2017 08:38
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Читати 4645 разів