У Черкаському районі затвердили програму протидії торгівлі людьми

П'ятниця, 01 грудня 2017 15:10

У Черкаському районі функціонуватиме районна соціальна програма протидії торгівлі людьми, розрахована на найближчі три роки.  

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Бовт зазначив, що завдяки програмі фахівці зможуть працювати з жертвами торгівлі людьми, а також проводити на районному рівні мультидисциплінарні навчання з питань надання допомоги таким особам.

-         Ця програма є покращенням комплексу заходів для проведення соціальної роботи із населенням, підвищення рівня поінформованості суспільства щодо шляхів уникнення ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми та можливостей отримання допомоги з метою формування навичок безпечної поведінки. Наразі маємо два зафіксовані випадки торгівлі людьми по Черкаському району, - зазначив Бовт.

Тож для того, аби інформувати населення і здійснити комплекс інформаційно-просвітницьких заходів, потрібні фінанси. У програмі також звертають увагу на громадський сектор.

-         Хочемо побачити їхні ініціативи. Також підвищуємо роль волонтерів, а вони потребують навчання. Ми хочемо боротись із торгівлею людьми, адже багато наших людей їдуть на заробітки закордон і стають жертвами насилля. Ми працюємо з такими сім’ями, - додав посадовець.

Депутати проголосували за підтримку цієї ініціативи.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)