Куди звернутися, якщо?..

Вівторок, 21 листопада 2017 11:16

Що робити, якщо ви стали об’єктом або свідком домашнього насильства, радить спеціаліст відділу у справах сімї, молоді та спорту Наталія Василенко:

По-перше, знайти в собі сили і ухвалити рішення змінити ситуацію. Далі зателефонувати у поліцію за номером «102» і зафіксувати цей факт. Це може пізніше враховуватись у суді, якщо йтиметься про опіку над дітьми. У випадку фізичного чи сексуального насильства, звернутися до медичної установи за місцем проживання або зателефонувавши «103» та зафіксувати фізичні ушкодження. Це у подальшому допоможе Вам притягти кривдника до відповідальності. Звернутися до нас, у відділ у справах сім’ї, молоді та спорту за тел. 0984979369, аби ми могли надати відповідну інформаційну консультацію, допомогу, навіть залучивши правоохоронні органи, а також направити постраждалу особу для тимчасового перебування до кризового центру в Черкасах. Якщо у сім’ї є діти, то працівники Служби у справах дітей втрутяться в ситуацію та захистять їхні права. У Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ви можете отримати необхідні юридичні, психологічні, соціальні послуги та консультації, зателефонувавши за номером 64-46-69.

Тимчасово, поки буде врегульована ситуація, потрібно знайти безпечне місце для проживання. Це можуть бути родичі або друзі, до яких можна поїхати, або ж громадські та релігійні організації.

Для отримання консультацій юриста, психолога та інформації щодо закладів, до яких ви можете звернутися за місцем проживання для отримання допомоги ви можете зателефонувати безкоштовно на національну гарячу лінію з попередження домашнього насильства за номером 0800500335 (зі стаціонарного) або 116123 (з мобільного).  

Оцініть матеріал!
(0 голосів)