Сучасне футбольне міні-поле – у подарунок дубіївчанам

Четвер, 31 серпня 2017 11:15

30 серпня відбулася офіційна церемонія відкриття. Тепер тут проходитимуть турніри та змаги не лише районного, а й обласного рівнів.

Штучне покриття для міні-поля надав президент МФСО «ФК «Черкаський Дніпро» Володимир Лашкул. Кошти на облаштування території під поле у сумі 100 тисяч гривень спрямували з районного бюджету, ще 50 тисяч додали з місцевого, також до співфінансування залучили спонсорів та благодійників.

Жителів села з визначною подією привітали керівники району – Олексій Собко та Анатолій Яріш, Володимир Лашкул, а також депутат обласної ради Анатолій Коверський.

     

    Новеньке футбольне поле одразу протестували юні спортсмени. Тут для них організували товариський турнір. У фінальному протистоянні змагалися команди з Білозір’я та Дубіївки. З рахунком 2:1 перемогу здобули білозірські футболісти. Учасники перших змагань отримали нагороди та подарунки.

         Найближчим часом поруч з міні-полем встановлять глядацькі місця, обладнають тенісний корт та тротуарну доріжку. Для цього вже розробляють відповідну проектно-кошторисну документацію.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)