Орієнтувальники із Сагунівки в Києві вибороли срібло

Середа, 31 травня 2017 12:27

Минулого тижня спортсмени ДЮСШ «Мрія» Анастасія Хворостян та Роман Пащина брали участь у змаганнях зі спортивного орієнтування KyivCityRace.

Перший день змагань відбувався у ботанічному саду ім. Гришка, де спортсмени змагалися на спринтерських дистанціях. Вже традиційно для цих змагань орієнтувальники фінішували червоною доріжкою. Підкорила спринтерську дистанцію у своїй віковій категорії і посіла першу сходинку Анастасія Хворостян, Роман Пащина став другим.

У неділю орієнтувальники змагалися на довгих дистанціях містом – city race. Окрім відносно нового формату для України, особливістю цього дня ще й було маневрування між натовпом людей, які брали участь у Пробігу під каштанами та просто святкували день Києва.  Ще одна родзинка дистанції – обіцяне пробігання Золотих Воріт та Софіївського і Михайлівського соборів. На довгій дистанції Анастасія Хворостян стала четвертою, а Роман Пащина втримав другу позицію.

Результати двох днів розраховувались за балами залежно від часу подолання дистанцій переможцем та учасником. Анастасія Хворостян та Роман Пащина за підсумком двох днів вибороли срібні нагороди. Підготувала команду до змагань тренер ДЮСШ «Мрія» Віталіна Джулай.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)