Коли комфорт залежить від бажання щось змінити у своєму житті

Неділя, 21 лютого 2016 11:25

 

 

 

У вівторок, 16 лютого, сільські голови Мошнівського куща та керівники району зібралися в Мошнах, аби спільно обговорити питання соціально-економічного розвитку громад.


– Люди починають розуміти, що їхнє благополуччя залежить виключно від їхньої активності й бажання щось змінити у своєму житті, – каже, за результатами обговорення, голова районної ради Олексій Собко. – Ухвалювати рішення й рухатися далі чи вперто тупцювати на місці – обирають самі громади.


У ході розмови сільські голови поділилися баченням можливих варіантів добровільного об’єднання територіальних громад.


– Депутати сільської ради на своїх округах особисто провели опитування жителів населеного пункту щодо цього питання. Більшість висловилися за гуртування в одну громаду зі Свидівоцькою та Геронимівською сільськими радами, – повідомив будищенський сільський голова Григорій Приходько.
Не проти створити спроможну громаду з центром у Мошнах і жителі цього села. За словами мошнівського сільського голови Богдана Шкарбути, тема ця для людей не нова, тому вони готові розглядати різні варіанти.


– Головна ідея реформи – зробити громаду незалежною, самодостатньою, забезпечити місцевих мешканців якісними медичними, освітніми, адміністративними послугами, – підсумував обговорення голова адміністрації Костянтин Омаргалієв. – Насамперед мають бути створені необхідні умови для спрощення взаємовідносин влади і громади. Людині потрібно спростити процес отримання інформації, консультації чи конкретної послуги в максимально зручній формі і в найкоротші терміни. Адже саме за якістю послуг кожен громадянин оцінює турботу влади про нього й ефективність самої влади. Як це буде реалізовано – залежить від вас.

 

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)